OK1KGT
RADIOKLUB
Hledáme nové členy
Úvod, novinky
Činnost, Úkoly
Vybavení
Proběhlé akce, schůzky
Plány
Členové
Ohlasy, ankety
Kontakty
Fotogalerie
Odkazy, Bazary
DV SV KV česky
Povídalo se
o nás
Úspěchy, Historie
Ať žijou textové!
prohlížeče!
WWW přístupy

Uživatel

Heslo


NAŠE AKCE z let 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
nebo všechny textově zdokumentované či s fotodokumentací nebo jen exkurze případně úplně všechny akce
posledních 10 schůzek

Všechny akce
12.10.1996
Havran (částečné zatmění slunce) 2x
18.10.1997
Čerchov 2x
22.11.1997
Praha (Den otevřených dveří ČRo)
19.12.1997
Stod (koupě YEKLANTu)
23.12.1997
Třebouňský vrch (expedice Sibiř)
10.01.1998
Ostrý 3x
20.03.1998
Dyleň 4x
11.04.1998
Lesný & Lysina
25.04.1998
Lesný (CB RKL 98 expedice Baťoh) 5x
08.05.1998
Třemšín (expedice Zapomenutá ručka) 2x
13.06.1998
Debrník 2x
04.07.1998
Štěrbina (Polní den) 7x
20.07.1998
Krkonoše
(20.-Louštín, 21.-Mělník, 22.-Jičín, 23.-Pec, 24.-Sněžka) 3x
01.08.1998
Lesný (QRP)
07.08.1998
Poledník 3x
26.09.1998
Klínovec
24.10.1998
Havran
26.12.1998
Lesný (Vánoční závod)
23.01.1999
Doubrava
06.02.1999
Třemšín 5x
02.04.1999
Zvon 5x
04.04.1999
Doubrava (Velikonoční závod)
09.04.1999
Třebouňský vrch (expedice 45)
01.05.1999
Praha (Den otevřených dveří v ČT)
28.05.1999
Třemšín (expedice SMT, Víkend v éteru & Ostravská 13) 4x
13.06.1999
Čerchov (turistické setkání)
02.07.1999
Lesný / Švábiny (Polní den, mouchy)
09.08.1999
Rakousko (úplné zatmění Slunce)
04.09.1999
Švábiny (IARU VHF)
18.09.1999
Havran (slaňování)
25.09.1999
Blaník (den železnice) 4x
30.10.1999
Huťská hora (expedice Becherovod)
05.11.1999
Hon na lišku 2x
18.11.1999
Krkavec (03:00 Meteoritický déšť & první sníh)
20.11.1999
Sylvánský vrch, provozní aktiv
ČRo Plzeň: Na Sylván se vypravil i Jiří Šobr
25.12.1999
Lesný (Vánoční závod) 7x
31.12.1999
Novoroční přípitek (05)
01.01.2000
Svatobor
25.03.2000
Škarmanka
07.05.2000
Aš, Háj, Skřivánčí vrch (radar), Hazlov
21.05.2000
Dyleň
27.05.2000
Bambiriáda
02.07.2000
Vídeň a Bratislava na kolech
Noclehy: za Lincem, lom, vodárenské pásmo Vídeň, zákop, skládka
02.08.2000
Javor, Ostrý
04.08.2000
Zdebořice (QRP)
09.08.2000
Třemšín (kola)
09.09.2000
Rýzmberk, Koráb, Klatovská Hůrka 5x
24.09.2000
Šibeniční vrch, Hamelika, Kamzík
28.09.2000
Prenet, Klatovy (pochod)
19.10.2000
Ještěd
26.10.2000
Třebouňský vrch
11.11.2000
Špičák, Rozvodí, pod vlekem na Pancíř, Prenet, Zelená Lhota
19.11.2000
Plešivec, Písek
15.12.2000
Krašov
25.12.2000
Lesný (Vánoční závod)
01.01.2001
Kryry, Vroutek, Podbořany
14.04.2001
Lesný (Velikonoční závod)
29.04.2001
Švábiny (Čarodějnický závod)
07.05.2001
Svatobor, Oblík
23.06.2001
Svaroh, bývalá Juránkova chata, Královský hvozd, Ileg, Zelená Lhota
07.07.2001
Zdebořice & Nový dvůr, Drkolná (Polní den)
04.08.2001
Polínský vrch (QRP)
09.08.2001
Třemšín (kola, návštěva tábora)
17.08.2001
Třístoličník, Plechý, Boubín, Javorník
22.09.2001
Blatenský vrch, Plešivec
01.10.2001
Nevřeň 5x
28.10.2001
Havran 4x
25.12.2001
Lesný (Vánoční závod)
30.04.2002
Háje (Pohotovostní závod Pálení čarodějnic)
15.06.2002
Javorová skála 2x
06.07.2002
Polínský vrch (Polní den)
22.07.2002
Z Plzně do Roželova, pěšky, přes Marásek a Třemšín 2x
26.08.2002
Kotel u Rokycan (večerní výlet)
08.09.2002
Hoher Bogen 3x
20.12.2002
Výjezdní zasedání Sulislav 2002 5x
25.12.2002
Lesný (Vánoční závod) 5x
28.12.2002
Třemšín (zimní noc pod stanem na rozhledně) 2x
07.02.2003
Exkurze: Řízení Letového Provozu ČR, s.p.
11.04.2003
Pochod: Aprílová noční dvacítka 7x
17.04.2003
Na kolech: Výlet do hnědouhelných dolů
a Velikonoční závod na Polínském vrchu 7x
30.04.2003
Pohotovostní závod pálení čarodejnic (Sylván)
17.05.2003
CB závod Éter bez hranic (Třemšín) 2x
15.06.2003
Havran (po laně nahoru i dolů), Přimda
01.07.2003
Prázdniny
29.08.2003
Štola u Spáleného Poříčí 2x
18.09.2003
Bouřňák, Komáří vížka a Milešovka
12.10.2003
Říp
26.10.2003
Mladotice - Kralovice
výlet po nepoužívané trati a k novému stožáru na vrchu Březina 2x
08.11.2003
Lomy Ameriky
16.11.2003
Provozní aktiv na Sylvánu
26.12.2003
Lesný (Vánoční závod 2003)
15.02.2004
Radotín, Cukrák, Jíloviště, Davle 4x
29.02.2004
Hazmburk, aneb 8 motoráčků 2x
13.03.2004
Obrnice, Zlatník, Most, Hněvín
+ prodloužení do Litvínova, Teplic, Roudnice n.L., Brna a Č. Budějovic 3x
11.04.2004
Zdebořice - Velikonoční závod 5x
16.04.2004
Aprílová noční dvacítka 4x
30.04.2004
Pohotovostní závod Pálení čarodějnic (Ostrá Hůrka) 4x
22.05.2004
Bahna 4x
12.06.2004
Den otevřených dveří ve vozovnách PmdP 4x
27.06.2004
Prasklá teplárna 2x
28.06.2004
Vývoz trafa z Plzně 2x
24.07.2004
Noční pochod Plzeň - Roželov (44 km) 3x
20.08.2004
Dýšina - Klabava (tunel & Ejpovické útesy)
10.09.2004
Radioklub na vodě,
aneb jak překonat plzeňský jez u Mrakodrapu 5x
11.09.2004
Praha - den otevřených dveří v 25. patře City Empiria
aneb za železnými hasiči po železnici
3x
16.10.2004
145 let plzeňské Škodovky
23.10.2004
Krásný Jez - Horní Slavkov - Loket
výlet po nepoužívaném úseku železniční trati 144 3x
05.12.2004
Výstava mašinek ve Škvrňanech
10.12.2004
Den otevřených dveří ZČU FEL
pro veřejnost 4x
11.12.2004
Vraní vrch (Modřínovec), Škarmanka, Haltrava 3x
17.12.2004
Výjezdní zasedání Sulislav 2004 6x
25.12.2004
Lesný (Vánoční závod) 5x
28.12.2004
Doupovské hory - přechod z východu na západ
Vroutek - Nepomyšl - Podb. Rohozec - Hradiště - Dubina
3x
31.12.2004
Silvestr v Sulislavi 4x
01.01.2005
Žzast. Sulislav - Sulislav - Heřmanova Huť - žzast. Přehýšov
14.01.2005
Den otevřených dveří ZČU FEL
pro zájemce o studium 5x
21.02.2005
Chrást - Smědčice - Bušovice - Dýšina
přechod železničního mostu a průchod vodním tunelem 3x
26.02.2005
Nevřeň - bývalý kaolínový důl 4x
09.03.2005
Švihov u Klatov - Doubrava - Klatovy
26.03.2005
Zdebořice: Expedice Vejce / Velikonoční závod 7x
08.04.2005
Kurojedy (nedostavěný SV vysílač), Vlčí hora 2x
09.04.2005
Třemšín a okolí
15.04.2005
Pochod Aprílová noční dvacítka
Rokycany - Plzeň-Bolevec 25km 6x
30.04.2005
Hůrka (Potovostní závod pálení čarodějnic) 6x
01.05.2005
Doubrava u Klatov (CB contest) 2x
06.05.2005
Praha - rozhledna Na Cibulce, obora Hvězda, Divoká Šárka
Převzetí výhrer od Českých radiokomunikací 2x
14.05.2005
Lesný, Kladská, Podhorní vrch 3x
27.05.2005
Bambiriáda - Plzeň, Borský park
03.06.2005
Exkruze: DV vysílač Topolná
+ Cimburk, Moravský kras, Čebín, Devět skal, Blaník, Mezivrata, Písek 5x
17.06.2005
Průzkum horní střechy 3x
24.06.2005
Tunel Valík - den otevřených dveří 4x
23.07.2005
Noční pochod: Plzeň - tábor Roželov (44 km) 6x
28.07.2005
Pochod: Plzeň - tábor Roželov a zpět aneb 90 km pěšky 3x
07.08.2005
Pancíř - QRP závod 4x
22.08.2005
K prameni Mže
Pěší výprava z Plzně až k počátku řeky v Německu 3x
27.08.2005
Malá projížďka vlakem
Plzeň Nepomuk Blatná Březnice Písek Tábor Benešov Praha Beroun Plzeň 3x
03.09.2005
Cheb, Zelená hora, Lindenberg, Kohlberg, Arzberg 2x
10.09.2005
Za vodami Otavskými
aneb cyklovýlet po trase: Plzeň, Nové Mitrovice, Lnáře, Kadov, Záboří, Střelské Hoštice 2x
24.09.2005
Den železnice - výlet do NP České Švýcarsko
Dolní Žleb, Hřensko, Pravčická brána, Mezní Louka, Schöna 4x
08.10.2005
Tam, kam vedou koleje, ale vlaky nejezdí
- pěšky z Doubí kolem Svatošských skal a po trati Loket - Krásný jez 2x
16.10.2005
Rozsocha, Havran, Milíře, Březinka
věžovité stavby v okolí Přimdy 5x
28.10.2005
"Nejkrásnější" vrchol Šumavy
- Velký Ostrý, Kleiner Osser (D), Bílá strž, Černé jezero, Špičák a Pancíř 2x
20.11.2005
Provozní aktiv - Přívraty
5x
26.11.2005
Hoher Bogen (D)
- Furth im Wald, Burgstall 976, Schwarzriegel 1079 m.n.m. 4x
03.12.2005
Protahovaná
Instalace optického kabelu sítě Pilsfree do Bolevce
16.12.2005
Výjezdní zasedání Sulislav 2005 6x
26.12.2005
Vánoční závod
Červený vrch u Obory 4x
30.12.2005
Dvojitý Silvestr v Sulislavi
a večerní výlet směr Stříbro, Úhlavka, vojenský prostor a Jirná 512m n.m.
08.01.2006
Žďár a Trhoň
pěší výlet z Rokycan až do Holoubkova 2x
13.01.2006
Den otevřených dveří 7x
15.01.2006
Provozní aktiv
Červený vrch u Obory 5x
17.01.2006
Český rozhlas a vysílač Praha - Žižkov 6x
02.02.2006
Chrást - Bílá hora
procházka po levém břehu Berounky 2x
12.02.2006
Na lyžích z Bečova do Mariánek
Bečov n. T., pramen Magnesie, Křížky, Prameny, Mýtský rybník, Smraďoch a M.L. 2x
19.02.2006
Provozní aktiv - Železný Újezd 5x
07.03.2006
Praha, ČTÚ
Fousáč, Malda a Remus udělali zkoušky 4x
11.03.2006
Starý Plzenec - Radyně - Černice 3x
12.03.2006
Navštěva jednoho z plzeňských krytů 4x
19.03.2006
Provozní aktiv - Krmníky 597m 3x
25.03.2006
Hřebeny
Osov - vojenský prostor - Mníšek pod Brdy 4x
03.04.2006
Louštín u Rakovníka
a dále vlakem - Louny - Kralupy nad Vltavou - Praha - Plzeň 4x
07.04.2006
Radioklub opět v krytu 4x
08.04.2006
Mže (tentokrát povodácku)
úsek Pavlovice - Stříbro
2x
10.04.2006
Nedostavěný rozhlas
Návštěva nejvyšší budovy v ČR 4x
15.04.2006
Zdebořice
Velikonoční závod a provozní aktiv v jednom 5x
21.04.2006
Pochod Aprílová noční dvacítka
Rokycany - Plzeň-Bolevec 25km 7x
22.04.2006
Góry Stolowe a Broumovské stěny
Náchod, Kudowa Zdrój, Bledne skaly, Skalne gzryby, Božanovský špičák, Kamenná brána, Kovářská rokle, Police 2x
29.04.2006
TRUCKTRIAL
Smolné Pece u Nejdku
30.04.2006
Pohotovostní závod pálení čarodějnic
Letiště Plasy 4x
06.05.2006
Plán: Radeč   Skutečnost: Šťáhlavy - Maršál - Rokycany 2x
10.05.2006
Exkurze Eurotel
13.05.2006
Český rozhlas České Budějovice a Kluk 740m n.m. 2x
20.05.2006
Roželov, Třemšín, Míšov (dočasné úložiště německých ostatků)
21.05.2006
Provozní aktiv - Přívraty
26.05.2006
Bambiriáda - Borský park Plzeň 2x
24.06.2006
Bahna 2006
27.06.2006
Boubín (1362m.n.m) a Bobík (1264 m.n.m) pochod z Horní Vltavice přes vrcholy do Volar 2x
05.08.2006
QRP závod - u Těnovic 4x
18.08.2006
Novohradské hory přechod pohoří - Kaplice, Malše, Tichá, Kamenec, pramen Lužnice, Žofín, Benešov n. Černou, Kraví hora 953 2x
23.09.2006
České Švýcarsko Schöna, Hřensko, Pravčická brána, Děčín a vlakem přes Karlovy Vary a Mariánské Lázně
28.09.2006
Ostrůvek u Tachova, Havran, Ebene 5x
14.10.2006
Velíz, bývalý důl Gabriela, Krušná hora, Točník, Žebrák, Hořovice 2x
18.10.2006
Velký Javor a Velký Ostrý
Pěší výlet po trase: Alžbětín, Bayerisch Eisenstein, Großer Arbersee, Grosser Arber, Kleiner Arbers 2x
26.11.2006
Projížďka vlakem: Plzeň - Cheb - Karlovy Vary - Kadaň - Vilémov u Kadaně - Kadaňský Rohozec - Vilémov u Kadaně - Kaštice - Plzeň
16.12.2006
Výjezdní zasedání Sulislav
25.12.2006
Lesný (Vánoční závod 2006) 5x
12.01.2007
Den otevřených dveří
25.02.2007
Balvany Dědek a Bába
Potvorov - Žihle - balvany - údolí Střely - Rabštejn - Mladotice zastávka
28.02.2007
Zruč-Senec - Dolanský most - Zábělské lesy - Bukovec
09.03.2007
Návštěva krytu pod bývalým telekomunikačním objektem
18.03.2007
Nepovedený provozní aktiv
31.03.2007
Hořovice - Valdek - Hořovice
07.04.2007
Velikonoční závod - Zdebořice
20.04.2007
Aprílová noční dvacítka
18. ZŠ - Sylván - Radčice - Malesice - Chotíkov - Sytná - 18. ZŠ
30.04.2007
Hůrka - Pohotovostní závod pálení čarodějnic
24.05.2007
Bambiriáda na Lochotíně
01.07.2007
Prázdniny 2007
18.08.2007
Teslíny - Kóta 718 - Padrťské rybníky - Teslíny
03.10.2007
Vranov u Stříbra - Pňovany (procházka)
17.10.2007
Špičák - Pancíř - Můstek - Šukačka - Tvrdoslav - Nemilkov
24.10.2007
Beroun - Svatý Jan pod Skalou - Hostim - Beroun
05.12.2007
Ústí nad Labem, Střekov, Vysoký Ostrý 587m
25.12.2007
Vánoční závod 2007 - Lesný
18.01.2008
Den otevřených dveří
23.02.2008
Kapucínské skály, Petrohrad
27.02.2008
Plán: Svojšín - Otročín - Stříbro
Skutečnost: Ošelín - Svojšín - Stříbro
05.03.2008
Plán: Svojšín - Otročín - Stříbro
Plán splněn! aneb Po stopách svobodníka Hanse
23.03.2008
Velikonoční závod 2008
12.04.2008
Hrádek u Sušice - Svatobor - Sušice
18.04.2008
Pochod Aprílová noční dvacítka
26.04.2008
Chuchle, Barrandov, Prokopské údolí
30.04.2008
Pálení čarodějnic - Ostrá hůrka
17.05.2008
Hrad Litice
23.05.2008
Bambiriáda 2008 - Chvojkovy lomy
19.09.2008
Vodní elektrárna Bukovec 8x
27.09.2008
Den Železnice 2008
Česká Třebová, Kozlovský vrch, Pardubice, Kolín
03.11.2008
Okolím Černého a Čertova jezera
26.12.2008
Lesný
01.01.2009
Z Bolevce do Bolevce - Novoroční pochod
10.02.2009
Špičák
20.02.2009
Výjezdní zasedání 2008 (odložené na únor 2009)
14.03.2009
Porta Bohemica, Oparno, Lovoš, Lovosice
17.04.2009
Aprílová noční dvacítka
30.04.2009
Pálení čarodějnic - Ostrá hůrka
16.05.2009
Dyleň (z Kynžvartu přes Dyleň, střed Evropy a Brtnou do Žandova)
23.05.2009
Havran (a Ostrůvek)
25.06.2009
Chrástecký most a klabavský tunel
03.07.2009
Závěrečná schůzka aneb ugrilovali jsme kdeco
14.07.2009
Přeštice - Libákovice (rozhledna) - Zdemyslice
25.07.2009
Býv. voj. prostor Ralsko, hrad Ralsko, průrva Ploučnice, Máchovo jezero, Bezděz
21.08.2009
Pochod: tábor Roželov - Plzeň
26.09.2009
Den železnice - Ještěd
30.10.2009
Expedice Třemšín
11.12.2009
Výjední zasedání 2009
23.01.2010
Zimní Čerchov 2x
13.02.2010
Z Radčic do Radčic aneb Do Globusu přes hory a doly
04.04.2010
Velikonoční závod, Krmníky 4x
16.04.2010
Pochod Aprílová noční dvacítka 5x
30.04.2010
Pálení čarodějnic - Ostrá hůrka 7x
08.05.2010
Velký Zvon - Den otevřených dveří 5x
29.05.2010
Vinický (bezdomovecký) statek, Sylván, Sytná
05.06.2010
Dyleň, Střed Evropy, Panský vrch 4x
15.06.2010
Večerní výšlap z Chrástu na Chlum
10.07.2010
Praha po Vltavě 2x
02.08.2010
Kapucínské skály, rozhledna Vochlice, Lubenec, Liščí skály, Blatno u Jesenice
10.09.2010
Pochod z Roželova do Plzně 9x
21.11.2010
Ejpovickým tunelem
17.12.2010
Výjezdní zasedání 9x
14.01.2011
Den otevřených dveří 1x
22.03.2011
Pocinovice - svatá Markéta - Dobříkov - Koráb - Kdyně 2x
15.04.2011
Pochod Aprílová noční dvacítka 7x
30.04.2011
Pohotovostní závod Pálení čarodějnic - Ostrá hůrka 6x
01.07.2011
Prázdniny
24.09.2011
Den železnice 2011 - Krkonoše
22.10.2011
Radioklub v Drážďanech 4x
17.11.2011
Malý a Velký Javor 4x
17.12.2011
Výjezdní zasedání 6x
23.01.2012
Příprava na den otevřených dveří 3x
24.01.2012
Den otevřených dveří 3x
08.02.2012
Přebruslení Hracholusek 3x
09.03.2012
Sraz bývalých táborníků z Roželova 3x
20.04.2012
Pochod Aprílová noční dvacítka 4x
30.04.2012
Pohotovostní závod pálení čarodějnic 5x
18.05.2012
Zahradní posezení u Hansů 4x
03.08.2012
Setkání roželovských táborníků tentokrát u Úněšova 9x
07.09.2012
Pochod z Roželova do ... 5x
29.09.2012
Den železnice - Lužické hory, Popova skála 4x
12.12.2012
Závoz surovin pro Výjezdní zasedání 2x
14.12.2012
Výjezdní zasedání (Čubří 31) 7x
22.01.2013
Den otevřených dveří 7x
13.02.2013
ČHMÚ - exkurze 13x
28.03.2013
Dispečink PMDP - exkurze 12x
30.03.2013
Velikonoční večerní procházka 3x
19.04.2013
Pochod Aprílová noční dvacítka 7x
30.04.2013
Pohotovostní závod pálení čarodějnic 9x
01.06.2013
Spouštění Liborovo lodě + rozlučka s jejím konstruktérem 4x
23.06.2013
Letní posezení 6x
16.08.2013
Setkání bývalých táborníků 6x
06.09.2013
Pochod z Roželova do... 6x
20.09.2013
Setkání radioamatérů 4x
28.09.2013
Den železnice 5x
12.10.2013
Prohlídka stavby nového divadla 4x
28.12.2013
Lomeček, Čerchov 6x
31.12.2013
Silvestrovské posezení s dětmi 7x
11.01.2014
Bobík a Boubín - FM pohár/SOTA 2x 2x
20.01.2014
Příprava na DOD 3x
21.01.2014
Den otevřených dveří v radioklubu 8x
21.01.2014
Novoroční HAM posezení 9x
01.02.2014
Exkurze v bioplynové stanici 5x
08.02.2014
Boubín - FM pohár 2x 2x
23.02.2014
S tebou mi baví svět 4x
27.02.2014
Dopravní ústředna, kamerový systém Plzeň 12x
08.03.2014
Lesný a Krudum - FM pohár 2x
19.03.2014
Ampér 2x
12.04.2014
Svaroh - FM pohár 3x
18.04.2014
Aprílová noční dvacítka 6x
30.04.2014
Pohotovostní závod pálení čarodějnic 9x
07.05.2014
Na Herberta! 2x
10.05.2014
FM pohár + výlet = Plechý 1x
28.05.2014
Vodní elektrárna Plzeň-Doudlevce 10x
02.06.2014
Konstantinovy Lázně 3x
14.06.2014
FM pohár + výlet = Černá hora 1x
16.06.2014
Kotel - nová rozhledna 3x
20.06.2014
Radioamatérské setkání 2x
25.06.2014
Radioklub legálně v krytu 4x
12.07.2014
FM pohár + výlet = Studená hora 2x
09.08.2014
FM pohár + výlet = Luzný 1x
29.08.2014
Setkání táborníků 7x
06.09.2014
Posezení na Hansovské zahradě 4x
13.09.2014
FM pohár + práce ≠ výlet 1x
11.10.2014
FM pohár + výlet = Stráž 2x
01.11.2014
Setkání s Liborem a býv. pracovníkem CRI 7x
08.11.2014
Hochstein + závada ≠ FM pohár 1x
29.11.2014
60 let plzeňské SPŠE 4x
04.12.2014
Mikulášský závod 3x
13.12.2014
FM pohár + výlet = Třemšín 1x
20.12.2014
Výjezdní zasedání 8x
31.12.2014
Silvestr 6x
10.01.2015
FM pohár + výlet = Třemšín 2x 1x
24.01.2015
DOD tunel Ejpovice 13x
03.02.2015
HAM setkání v Alfě 5x
14.02.2015
Víkend v Žel. Rudě + FM pohár = Pancíř 4x
14.03.2015
Závada + mrazivý Boubín = nepovedený FM pohár 2x
30.03.2015
Exkurze - letiště Karlovy Vary, ŘLP 13x
05.04.2015
Vejcovačka na Senečáku 4x 1x
11.04.2015
FM pohár + výlet = reparát na Boubíně 2x
17.04.2015
Pochod Aprílová noční dvacítka 9x
30.04.2015
Pohotovostní závod pálení Čarodějnic 8x
09.05.2015
FM pohár + výlet = Radeč 2x
13.05.2015
Na Matěje 7x
03.06.2015
Moon contest 2m - Třemšín 1x 1x
05.06.2015
Koupání na rybníku 5x
13.06.2015
FM pohár + výlet = Třemšín 2x
11.07.2015
FM pohár + výlet = Špičák 2x 1x
24.07.2015
Sraz táborníků 10x
29.07.2015
Procházka za rukavicí
08.08.2015
FM pohár + výlet = opět Boubín 1x
12.08.2015
Perseidy / Moon contest 7x
29.08.2015
Backtoschool EME QSO party 2x
05.09.2015
Sešlost nejen tábornická 9x
12.09.2015
FM pohár + výlet = zase Boubín 1x 1x
10.10.2015
FM pohár + cyklovýlet = Radeč/Hrad 1x
25.10.2015
Hurá akce Sulislav 2x
01.11.2015
Zoo plzen 4x
08.11.2015
Den s ČT + Chlum 8x
14.11.2015
FM pohár + výlet = Boubín 3x
21.11.2015
Pan Václav v Plzni 7x
12.12.2015
FM pohár + výlet = Třemšín 3x
31.12.2015
Silvestr 10x
03.01.2016
Kvadrantidy 2x
09.01.2016
FM pohár (Teslíny-Třemšín-Štěrbina-Rožmitál) 1x
21.01.2016
Den otevřených dveří FEL 5x
26.01.2016
Radioamatérské setkání 7x
30.01.2016
Zimní dovolená v Potůčkách 8x
13.02.2016
FM pohár 2x 1x
26.02.2016
Večerní procházka 6x
05.03.2016
I. Subregionální závod IARU 4x
08.03.2016
Das Kultur programm: Nízkotučný život 4x
12.03.2016
FM pohár bez mikrofonu 1x
19.03.2016
Návštěva digitálního hřiště 4x
27.03.2016
Velikonoční závod 9x
01.04.2016
S1ZV den první 5x
02.04.2016
S1ZV den druhý 9x 1x
09.04.2016
FM pohár 1x
15.04.2016
Aprílová noční dvacítka 6x
30.04.2016
Pálení čarodějnic 3x
07.05.2016
II. SUBR 1x
14.05.2016
FM pohár + výlet = Boubín 1x 2x
11.06.2016
FM pohár + výlet = Boubín 2x 3x
28.06.2016
Exkurze LZS Líně 11x
02.07.2016
The Figl Day 4x 2x
09.07.2016
FM pohár + výlet = Boubín 3x
06.08.2016
Bezdružické parní léto 6x
07.08.2016
QRP závod 5x
12.08.2016
Perseidy 2x
13.08.2016
FM pohár - 49 spojení, 4 dohody 2x 3x
20.08.2016
HAM setkání Hrádek 5x
02.09.2016
Roželovský pochod 2016 5x
03.09.2016
Pochod: After party 10x
10.09.2016
FM pohár + výlet = Boubín 1x 1x
10.09.2016
DOV Tunel Ejpovice 2x
08.10.2016
FM pohár + výlet = Boubín 1x 4x
21.10.2016
Orionidy 4x
26.10.2016
Kynžvart, Lesný, Kladská, Smraďoch 5x
12.11.2016
FM pohár + výlet = Boubín 1x 5x
25.11.2016
Výlet Ostrůvek + Havran 2x
10.12.2016
FM pohár + výlet = Boubín 1x 2x
13.12.2016
Geminidy - MS party 5x
26.12.2016
Vánoční závod 2x 3x
31.12.2016
Silvestr u OK1CHP 3x
14.01.2017
FM skipohár 1x 2x
19.01.2017
Den otevřených dveří 8x
26.01.2017
Exkurze: Spalovna 12x
11.02.2017
FM pohár + výlet = Boubín 1x 3x
14.02.2017
HAM setkání 10x
16.02.2017
Radioklub na horách 9x
11.03.2017
FM pohár 1x
08.04.2017
FM pohár 1x
16.04.2017
Velikonoční závod 10x
21.04.2017
Aprílová noční dvacítka 4x
30.04.2017
Pálení čarodějnic 6x 1x
13.05.2017
FM pohár 1x 6x
Chcete dostávat informace o našich akcích prostřednictvím emailu? Zaregistrujte se.