OK1KGT
RADIOKLUB
Hledáme nové členy
Úvod, novinky
Činnost, Úkoly
Vybavení
Proběhlé akce, schůzky
Plány
Členové
Ohlasy, ankety
Kontakty
Fotogalerie
eQSL galerie
Odkazy, Bazary
DV SV KV česky
Povídalo se
o nás
Úspěchy, Historie
Ať žijou textové!
prohlížeče!
WWW přístupy
Poštolky

Uživatel

HesloNovinky

18.10.2021   Kolečko 18.10.2021   [Remus]
Kolečko začalo lepší zprávou než minule - Honza ZY už byl on air, jako /P, ale už následující den by ho měli pustit z nemocnice domů. Michal v krátkosti poreferoval o nedělní exkurzi. Remus zase informoval o průběhu reklamace paměti, která měla být v mini pc. Schůzka bude ve středu.

14.10.2021   V GME součástky nekoupíš.   [Remus]
Od října je 1. patro plzeňské prodejny GME uzavřené. Součástky lze nakupovat pouze přes e-shop.

11.10.2021   Kolečko 11.10.2021   [Remus]
Kolečko začalo ne zrovna dobrou zprávou. Honza OK1ZY byl hospitalizován. Jinak jsme povídali docela dlouho - až asi do 22:10. Řešila se schůzka (bude ve čtvrtek). Postupně se začíná scházet vybavení nového remote - na schůzku Remus přinese PC, větší paměť do něj, zdroj 40A, nástěnnou pětizásuvku a ještě nějaké další drobnosti. Remus povyprávěl o sobotním FM poháru, Petr o svých víkendových turistických aktivitách. Připomenuly se také některé klubové historické akce. Jednu z nedávných akcí (pochod z Roželova) sepsal Petr PSM. Drobný popis a fotodokumentaci z kulturní akce v divadle Dialog přislíbil dovalit Michal. Doufejme, že se setkáme ve čtvrtek v klubu a na dálku samozřejmě zdravíme Honzu ZY a držíme palce!

04.10.2021   Kolečko 4.10.2021   [Remus]
Na převaděči OK0BPL jsme se sešli ve čtyřech (OK1PUK, OK1PSM, OK1ZY a OK1YI). Tentokrát jsme neměli potřebu echolinkovat, a tak jsme nepřecházeli na OK0AE. Remus povyprávěl o předělávání webu po přechodu na nové verze SW a přetrvávajících problémech. Petr vysílal z koupelny, pozval nás na některé zajímavé turistické akce a litoval, že se do našeho RK nedostal dřív - v době, kdy jsme byli turisticky výrazně aktivnější. Michal mu krásně vysvětlil, kde jsme na to tenkrát brali čas, na základě čehož Petr nominoval Michala do role tiskového mluvčího. Honza ZY se zapojil do kroužku po delší době, vysvětlil nám důvody. Schůzka bude ve čtvrtek. Chybějící zápisy ze zářijových koleček, schůzek a akcí budou postupně doplněny.

03.10.2021   Web postupně zprovozňován   [Remus]
Po přechodu na novou verzi PHP a dalších změnách některé části našeho webu nefungují úplně korektně. Na odstranění problémů postupně pracuji [ok1yi].

13.09.2021   Bulletin ČRK 2021/09   [Remus]
Bulletin ČRK k přečtení zde. Dočíst se můžete např. o tom, že se už rozběhla hlavní část projektu Dotkni se vesmíru.

Zobrazit starší i již neplatné novinky

Chcete dostávat informace o našich akcích prostřednictvím emailu? Zaregistrujte se.