OK1KGT
RADIOKLUB
Hledáme nové členy
Úvod, novinky
Činnost, Úkoly
Vybavení
Proběhlé akce, schůzky
Plány
Členové
Ohlasy, ankety
Kontakty
Fotogalerie
eQSL galerie
Odkazy, Bazary
DV SV KV česky
Povídalo se
o nás
Úspěchy, Historie
Ať žijou textové!
prohlížeče!
WWW přístupy
Poštolky

Uživatel

HesloNovinky

28.11.2022   Kolečko 28.11.2022   [Remus]
Poslední listopadové kolečko začalo minimálně 10 minut před oficiálním začátkem. Postupně se sešli OK1PSM, OK1PUK, OK1ZY a OK1YI. Témata byla rozličná: mapy, přírodní památky v CHKO, Papua Nová Guiena, Azorské ostrovy, Nový Zéland, samozřejmě klubová výročí, naše zdravotní stavy, topenářské okénko, a další a další. Akorát na zářivky jsme zapomenuli. Termín schůzky zatím jasný není.

22.11.2022   Bulletin ČRK 2022/10+11   [Remus]
V aktuálním vydání Bulletinu ČRK najdete např. zprávu o zvýšení členských příspěvků ČRK, ale i zmínku o jednom z našich členů. Lvíček OK1LEV se totiž zúčastnil Youngsters On The Air 2022 v Chorvatsku.

21.11.2022   Kolečko 21.11.2022   [Remus]
45minutové povídání se tentokrát neslo hlavně v duchu vyprávění. Péťa líčil svou výpravu na čerstvě zasněžený Svaroh a vysílání v rámci PA. Remus zavzpomínal na jednu z dávných výprav do této lokality, která skončila tím, že se nám věnovali tehdy ještě němečtí strážci hranic. Samozřejmě, že došlo na vzpomínání i na jiné klubové akce, které se v tomto týdnu odehrály před 5 a více lety. Kromě OK1PSM, OK1ZY, OK1YI a OK1PUK se ozval také OK1UGE/M, kterého ale Remus omylem překřtil na OK1UFM. Jinak se řešily ještě GPS krabičky, odpružené sedačky na kolo, paralelogramy, zářivky a taky schůzka. Ta bude ve středu.

15.11.2022   Kolečko 14.11.2022   [Remus]
Sešli jsme se ve čtyřech - OK1ZY, OK1PUK, OK1PSM a OK1YI. Remus s Petrem poreferovali o víkendovém FM pohárovém výletu na Boubín. Samozřejmě na paškál přišla i dopravně provozní témata a nemohla nechybět zmínka o úsporné žárovce. Došlo i na tradiční seznam výročních klubových akcí. Schůzka bude ve středu.

01.11.2022   Kolečko 31.10.2022   [Remus]
Kolečko bylo zahájeno o něco dřív - když ZY a YI přišli, tak už PSM a PUK řešili problematiku změny času. Pak už nikdo další nepřišel, a tak jsme byli tentokrát ve čtyřech. Každý povídal o tom, co v uplynulých dnech vyváděl - Petr popsal své podlahově-elektricko-probíjecí problémy, Michal zase povídal o výletu na sever Čech a Remus zase o cestách do Chebu a na Šumavu a také o náramně pracovním víkendu. Na závěr jsme tradičně zavzpomínali na některé akce. Mimo jiné i na putování po tehdy ještě né tolik zarostlé trati Mladotice-Kralovice. To sice nebyla akce výroční, ale o víkendu proběhlo něco podobného ovšem v oficiálním duchu, a to díky spolku Místní dráha Rakovník - Mladotice. Schůzka bude ve středu. 2x komentář

18.10.2022   Fotogalerie prochází úpravami   [Remus]
Fotogalerie na našich stánkách prochází úpravami, momentálně se to celé nachází v provizorním mezistavu. Dle časových možností se bude ve změnách pokračovat.

18.10.2022   Kolečko 17.10.2022   [Remus]
Po delší době větší účast: OK1ZY, OK1PUK, OK1MOT/P, OK1PSM, OK1WIP a OK1YI, tedy celkem šest. Schůzka bude ve středu. Honza ZY vyprávěl o tom, jak si pořídil nový telefon, Michal zase plánuje montáž ledky do zrcátka svého vozu, Stepan je bakalář (gratulujeme!), Míra má absence kvůli zdr. problémům (držíme palce), Péťa dodal zápisy a fotky z několika akcí (díky) a povyprávěl o tom, kde chodil a vysílal o uplynulém víkendu, Remus avizoval úpravy na webu a s tím související možné výpadky.

10.10.2022   Kolečko 10.10.2022   [Remus]
Kolečko začalo ve dvou (PUK, YI), pak se vložil ještě PSM. Povídalo se o všem možném. Remus shrnul FM pohár, připomenul některé akce z dávné klubové minulosti. A tlumočil také informaci od Honzy ZY o úterním setkání někdejšího KPL ve Formance. Schůzka tento týden bude ve středu nebo ve čtvrtek.

Zobrazit starší i již neplatné novinky

Chcete dostávat informace o našich akcích prostřednictvím emailu? Zaregistrujte se.