OK1KGT
RADIOKLUB
Hledáme nové členy
Úvod, novinky
Činnost, Úkoly
Vybavení
Proběhlé akce, schůzky
Plány
Členové
Ohlasy, ankety
Kontakty
Fotogalerie
eQSL galerie
Odkazy, Bazary
DV SV KV česky
Povídalo se
o nás
Úspěchy, Historie
Ať žijou textové!
prohlížeče!
WWW přístupy
Poštolky

Uživatel

HesloNovinky

08.07.2024   Kolečko 8.7.2024   [Remus]
Sešli jsme se s menším zpožděním, ale do akademické čtvrthodinky se to vešlo. OK1PSM byl na cestě z nádraží a OK1PUK se na nádraží chystal. Remus tam byl den předtím a den potom. Schůzka bude ve čtvrtek, bude-li naklikána nějaká rozumná účast.

03.07.2024   "Nový" digitální závod   [Remus]
Na stránkách ČRK se objevily informace o novém závodě. Hlavním cílem tohoto závodu je zvýšit aktivitu na digitálních módech, jako je C4FM, DMR a D-STAR. Závod ve skutečnosti až tak nový není, jelikož běží už od ledna.
Podrobnosti: |zde|

02.07.2024   Setkání Hrádek   [Remus]
Tradiční setkání v Hrádku u Rokycan se tentokrát uskuteční v sobotu 17. srpna.

01.07.2024   Kolečko 1.7.2024   [Remus]
První prázdninové kolečko mělo nesmělý začátek, nakonec jsme ale povídali asi hodinu a čtvrt. Nejdříve se ohlásil Lvíček, pak Péťa, na chvilku se připojil i OK1ZY, který zrovna cestoval tramvají. A pak také Kuba - ještě bez licence. Vysvětlili jsme mu, že vysílání bez značky není vhodné a pozvali ho k nám do klubu. Lvíček poinformoval o tom, na čem všem pracuje, i o škodách na jeho závodních anténách. Péťa poreferoval o všem možném, mimo jiné o nálezu televize a jejím zprovoznění a instalaci. Remus se zmínil o některých úpravách střev webu a také o činnosti turistické. Nakonec přišla na řadu tradiční výročí, mimo jiné polní den, při kterém jsme byli vyhnáni z kóty a našli jsme azyl na plzeňských Švábinách - no to už je tedy opravdu hodně dlouho. A první prázdninová schůzka bude ve středu.

17.06.2024   Kolečko 17.6.2024   [Remus]
Sešli jsme se ve čtyřech (OK1PUK, OK1ZY, OK1PSM, OK1YI). Schůzka bude ve středu, Honza day v pondělí 24.6. Remus povyprávěl o nedělním provozáku, v němž zaskočil za Péťu, který se nemohl zúčastnit. Péťa (který měl krom tradiční koupelnové ozvěny v modulaci tentokrát ještě hukot ždímající pračky) povídal právě o té akci, které se účastnil a organizoval. Ocenili jsme, že ADS-B PI po úpravách provedených během minulé schůzky do teď nemělo výpadek. Uvidíme zítra, kdy má být až 31 °C. Probrali jsme ještě poštolky a sýkorky a spoustu dalších věcí, až se skoro zapomnělo na výročí. Ale Honza ZY to v závěru kroužku připomenul, a tak to Honza YI rychle našel a pověděl.

10.06.2024   Kolečko 10.6.2024   [Remus]
Sešli jsme se nakonec ve čtyřech. Remus má černý puntík za pozdní příchod. Celkově se ale povídalo necelou hodinku. Schůzka bude tentokrát ve čtvrtek.

03.06.2024   Kolečko 3.6.2024   [Remus]
První červnové kolečko bylo trojmocné (PUK, PSM, YI). Probrali jsme různé činnosti, rozmary počasí a z toho plynoucí následky v podobě výluk, atd. Nakousli jsme účast v blížícím se FM poháru a provozáku. Schůzka bude ve středu.

27.05.2024   Kolečko 27.5.2024   [Remus]
Poslední květnové kolečko bylo ve složení OK1PSM, OK1LEV, OK1PUK, dále se ozval také OK1SIM, na příjmu byl také OK1UGE a ve vlaku z Prahy OK1YI. PSM poreferoval o o víkendu uskutečněných klubových akcích. LEV vznesl pár technických dotazů, byl odkázán na THC (ok1thc). PUK během kroužku nahrál na web fotky z divadelního představení, které jsme v nedávné minulosti navštívili. Schůzka bude ve středu.

16.05.2024   Už nebude hlad - Sámoška   [Remus]
V případě, že bychom neměli v klubu co chroupat, nová nonstop záchrana je nablízku.
Podrobnosti: |zde|

30.04.2024   Změny ve vyhodnocování VKV závodů   [Remus]
V rámci IARU Region 1 došlo od letošního roku ke změně v termínu odesílání deníků v VKV závodů, nový časový limit je tři dny po závodě. Z toho plyne, že z důvodu změny vnějších podmínek ztrácí relevanci následující části Všeobecných podmínek závodů na VKV.
Podrobnosti: |zde|

Zobrazit starší i již neplatné novinky

Chcete dostávat informace o našich akcích prostřednictvím emailu? Zaregistrujte se.