OK1KGT
RADIOKLUB
Hledáme nové členy
Úvod, novinky
Činnost, Úkoly
Vybavení
Proběhlé akce, schůzky
Plány
Členové
Ohlasy, ankety
Kontakty
Fotogalerie
eQSL galerie
Odkazy, Bazary
DV SV KV česky
Povídalo se
o nás
Úspěchy, Historie
Ať žijou textové!
prohlížeče!
WWW přístupy

Uživatel

Heslo


NAŠE AKCE z let 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
nebo všechny textově zdokumentované či s fotodokumentací nebo jen exkurze případně úplně všechny akce
posledních 10 schůzek


DatumNázev akceÚčastDokumentace
10.09.2010Pochod z Roželova do Plzně
9x

Fotografie z akce na webu Roželov se nám líbí . cz

Jako první dorazili do Roželova Remus s Davidem ze Starého Smolivce, kam je odvezl autobus z Plzně. Od pana správce nafasovali klíče od chatek 43-46, zadního štábu a rychlovarnou konvici. Po nich dorazili autem Libor a Magda s Marečkem. Jakub zvolil alternativní příchod na místo, a to z Teslín. Dále pak k večeru dorazil Vašík busem z Prahy v době, kdy byli všichni na malé procházce. Dle instrukcí nalezl schovaný klíč od jedné z chatek a vypůjčil si od paní správcové několik skleniček, něco čaje a cukru a sirky na oheň. Než se ostatní vrátili, připravil ohniště.

Po příchodu výpravy se rozdělal oheň a začalo s opékáním. To už byla docela tma, neb dvě lampy v táboře jsme nechali panem správcem zhasnout, aby byla ta správná atmosféra. V táboře totiž již nikdo nebyl, poslední děti odjely po obědě a sezóna tím defakto skončila. Dále dorazili vozem Pavel Muki a Kájina s Terezkou, po nich Píťa a Katka a Hans s Jaruškou, které přivezl pan Hans starší. U ohně se zůstalo do pozdních nočních hodin a něco se také popilo. Vašík s Remusem, jakožto skoro poslední odcházeli kolem druhé hodiny ranní od ohně na chatku, kde ztropili hrátky s polštáři.

Budíček byl zvolen na sedmou hodinu, abychom ideálně v 8:00 vyrazili. Docela se to povedlo dodržet a tak po drobném úklidu ohniště, posnídání, vyrovnáním se za pobyt a rozloučením, jsme slavnostně opouštěli tábor v 8:40. Libor, Magda s Marečkem a Kájina s Terezkou se akce nezúčastnili, takže počet odvážlivců směřujících do Plzně, nebo alespoň k dosahu nějaké dopravy, byl 9. Což je zatím nejvíce.

Počasí nám přálo, svítilo sluníčko, nepršelo a tak cesta dobře ubíhala. Zvolili jsme osvědčenou cestu, tedy Trasu #3 (Roželov - malý a velký trojúhelník - bouda Moricka - Marásek - Planiny - Hořehledy - Těnovice - Lipnice - Milínov - Štáhlavice - Štáhlavy - Starý Plzenec - Plzeň Koterov - Plzeň, nám. Republiky). Pouze s jednou změnou - u přejezdu ve Štáhlavicích jsme nešli po hlavní silnici, ale pěknou cestou při řece pod zámkem Kozel, kde jsme obdivovali krotké kachny a krmili je.

Čím blíž jsme se blížili do cíle, tím více někteří začali pociťovat únavu. Píťa nás tedy opustil ve Štáhlavech, Pavel Muki s Jaruškou ve Starém Plzenci. David se pak oddělil v Koterově (šel při řece do Božkova) a Katka na konečné tramvaje č. 2 na Světovaru čekajíc na tramvaj. Do úplného cíle, teda ke kostelu sv. Bartoloměje, dorazili Jakub, Hans, Remus a Vašík. Hodiny ukazovaly něco po 18:30. Cestou kolem hlavního nádraží poukázal Hans na jednoho kulhajícího pána patrně s postižením se slovy: Tak ten šel také s námi! Bohužel jsme někteří z nás na tom byli v tu chvíli podobně.

Každopádně čest a chvála všem, podali jsme vynikající výkony.

Večer se ještě konala malá after grilovací párty u Hanse na zahrádce v sestavě Hans, Jaruška, Michal Muki, Jana, Libor, Magda s Marečkem, Remus a Vašík. Krom přestavby chaty a velmi zajímavé kašničky s čápy všechny nadchl způsob grilovaní - letlampou.

Tak zase za rok! :-)Nejbližší schůzky / akce ... podrobnosti
St 29. května, 17:00
Pravidelná schůzka ...více
ZČU/FEL EK704
So 08. června
FM pohár + výlet = ? ...více
Chcete dostávat informace o našich akcích prostřednictvím emailu? Zaregistrujte se.